
Hele fijne optiek, waar je als klant uitstekend geholpen wordt. Er heerst een fijne sfeer in de winkel, medewerkers geven goed advies en men neemt uitgebreid de tijd voor elke klant. Prima service.
uitstekende hulp bij meten/uitzoeken/aanpassen door Paul of een van zijn vriend(innen)
Erg goed geholpen door deskundig en klantvriendelijke medewerkers. Echt een aanrader.
Weer fijn een nieuwe bril. Secure oogmeting, prettige sfeer, super aflevering en nazorg! Wat een kennis en service hebben deze mensen.
Geweldige winkel met uitstekende en geweldige vriendelijke service. Ze staan altijd voor je klaar en de selectie brillen is precies wat ik verwacht van zo een geweldige brillen zaak. Goede communicatie en het personeel is daar voor jou en niet om maar te verkopen.
Super. Altijd vriendelijk en goed geholpen.
Als orthoptiste ben ik veeleisend voor opticiens en optometristen. Door zijn vakkundige zorgvuldigheid slaagt Paul Luyf er steeds in een bril aan te meten die niet alleen fraai staat, maar ook en vooral een geweldige gezichtsscherpte geeft, zowel voor lezen en computerwerk als voor veraf kijken. Dank je wel, Paul!
Was heel lang al klant. Eén keer de vegissing gemaakt om naar een grote zg 'goedkope' keten te gaan. Grootste fout van m'n leven. Nu weer goed zien dank zij Paul en z'n team. In één woord, perfect.
Ik heb vandaag mijn mooie nieuwe bril opgehaald, De glazen zijn door paul mooi geslepen, echt vakwerk. Ik ben helemaal blij.
Deze speciaal geslepen bril is in een woord fantastisch....alsof er een nieuwe wereld voor mij open ging.! Ben er erg blij mee!
Door de uiterst zorgvuldige en geduldige oogmeting krijg je de voor jou optimale scherpte in je nieuwe bril. Ook bij moeilijke afwijkingen zoekt Paul de beste oplossing.
Ik kan enkel positieve dingen vertellen. Er is werkelijk niets waarvan ik denk: dit zou wat beter kunnen. Paul is echt de drijfveer van het bedrijf! Ben je bij hem eenmaal klant, dan ga je nooit meer naar een andere opticien.
Als ik in de winkel kom word ik altijd even vriendelijk begroet. Er wordt alle aandacht gegeven voor het probleem waar ik voor kom. Er is zeer veel deskundigheid in huis zowel van Paul als van alle medewerkers. Ben voor 100% tevreden. Een dikke 10 voor deze optiek!
Ik heb al diverse brillen en opticiens gehad. De laatste 25 jaar ben ik naar volle tevredenheid vaste klant bij Luyf. Omdat ik o.a. prismaglazen nodig heb, luistert de oogmeting door een optometrist nauw. Ik ben bijzonder te spreken over de tijd die er voor mij genomen wordt, zowel bij de oogmeting, het uitzoeken van een montuur, als het afstellen van de bril. Ook de persoonlijk benadering waardeer ik enorm.
Paul en zijn personeel ontvangen je niet alleen als klant maar als gast. Het uitzoeken van een bril gebeurt in alle rust en het oogonderzoek wordt zeer vakkundig uitgevoerd. De nazorg als er iets met de bril is gebeurd of er moet iets worden bijgesteld wordt snel en efficiënt verricht.
Goede service. Top mensen die je goed helpen bij het uitkiezen van een goede bril. Vakkundig bij het meten van de ogen en lenzen.
Zie boven
De behandeling en vakkundigheid is altijd helemaal top dus blijven we klant met het hele gezin.
Alleen maar goede ervaringen gehad bij deze winkel. Het hele gezin koopt hier al jaren zeer naar tevredenheid hun bril.
Paul en zijn team staan voor vakmanschap. De ontvangst is hartelijk, de oogmeting wordt uiterst nauwkeurig verricht en het uiteindelijke resultaat is verbluffend. Een opticien met een groot hart voor de wereld, maar datzelfde hart klopt ook voor zijn klanten en voor zijn perfecte team!!
In 2019 is mijn opticien in Bennebroek met pensioen gegaan. Ik stond voor zijn opgeheven winkel... Aan een kennis vroeg ik waar ik nu heen zou gaan. Hij stak de loftrompet over Paul Luyf. Ik bezocht de website en voelde mij meteen thuis. En dat Paul ook projecten in Afrika doet nam mij ook voor hem in. Afspraak gemaakt. Inderdaad, bij binnenkomst voldoende ik me meteen thuis. Wat ik in 59 jaar bril dragen nog nooit had meegemaakt: bij de oogmeting vraagt de meetster een collega om even mee te kijken naar het resultaat. Ik kocht een multifocale bril en een beeldscherm/leesbril. Fantastisch. Eergisteren liet ik een nieuwe oogmeting doen. Inderdaad moeten de glazen aangepast worden. Over een week of twee worden de nieuwe multifocale glazen in mijn montuur gezet. Ik ga dan weer met veel plezier en vol verwachting naar Haarlem-Noord. En koffie drinken!
Ik zou iedereen die een bril of lenzen nodig heeft, van harte aanraden om naar Paul Luyf te gaan. Vriendelijk, geduldig, zeer hartelijk en professioneel en dat geldt voor alle medewerkers!
altijd bij binnenkomst word ik begroet met mijn naam, wat ik heel erg waardeer. prima service en vriendelijke mensen. ook sinds de verhuizing naar alkmaar ga ik voor mijn ogen nog altijd naar Paul Luyf en dat zegt iets.
Ik moet nog wennen aan de nieuwe glazen. (1e dag) maar door de uitgebreide oogmeting en de persoonlijke benadering heb ik veel vertrouwen in het eind resultaat.
fijne ontvangst, altijd een heerlijke kop koffie, hebben alle tijd voor je, men weet waar ze het over hebben, ruime keus, vriendelijk etc.etc .Ben al klant sinds de opening .
Dit bedrijf voert het NUVO Keurmerk. Bedrijven met dit keurmerk bieden drie belangrijke zekerheden die in samenwerking met de Consumentenbond tot stand zijn gekomen: 1. Gediplomeerde opticiens 2. Veilig aanbetalen 3. Onafhankelijke geschilafhandeling Meer informatie over het NUVO Keurmerk vindt u op www.nuvo-keurmerk.nl
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd