Filters

helder duidelijk

soms kan ff duren dat er antwoord komt op n vraag maar dan is duidelijk

ben redelijk tevreden.

Ik had AB alleen nodig voor de administratieve afhandeling, het overige had en regel ik zelfstandig met mijn voormalige werkgever.

Doświadczenie spore

Przykro mi że krótko pracowałem bo firma jestem bardzo dobra,niestety poinformowano nas wraz z kobietą że zapewniacie pracę w szklarni na truskawkach, niestety po dwóch tygodniach zostaliśmy oddelegowani do pracy na polu o czym nic nie wiedzieliśmy ani nie byliśmy na to przygotowani. Ponadto hotel w takiej ilości ludzi n nie służy i nie poinformowani źle byliśmy. Pozdrawiamy Mariusz Urgacz Dorota Pietrzykowska

• Poleciłbyś nas? Tak

Nie mogę doprosić się wypalaty. Jeden wielki przekręt

Nie można wpisać godzin na stronie bo ponoć nie było już kontekstu. Wychodzi na to że pracowałam bez zatrudnienia

Lidl polecam

Praca jako order picker.

Hubert k

Ab werkt oferuje Pracę na: szklarni na polu za 290 z dodatkiem wakacyjnym !!! euro na fazie A , Na Fazie b 260 euro pracę tylko od lutego połowy do końca listopada czyli 10 miesięcy i praca za 10.67 w skrócie. Kordynatorzy nie odbierają telefonów sms w ogóle nie załatwiają nic zasłaniają się helpdeskiem więc nie wiem po co oni tam są w tym biurze ... Helpdesk raz odpisze raz nie w ogóle Jedynie co mają dobre zakwaterowanie w egchel bungale ale dla wybranych ludzi resztę zakwaterowania to nory w skrócie . Pozdrawiam

Goede werkgever

Bentevreden over ab werkt werk nu twee Jaar via hun bij rem seizoenswerk

Praca w Total pack jest ok. Natomiast agencja to żenada

Agencja traktuję ludzi, jak śmieci.

• Poleciłbyś nas? Nie

Alles wordt netjes verwerkt..

Ik heb 8 weken werken goede ervaring opgedaan bij ab werkt.

• Aanbevelen? Ja

professionele partij met goede mensen

loopt zoals het hoort

Goed geregeld

Goed te woord gestaan en geholpen bij een juiste geschikte baan.

Waardeloos

Beloven van alles maar Komen afspraken niet na.

• Aanbevelen? Nee

gewerkt volgens afspraak

goed

bbbbbbb

bbbbbb

prima

nvnvnvnnvnvn

Wszystko ok

Współpraca z agencją odbyła się bezproblemowo, pieniądze wypłacane na czas. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Pani Danuta to bardzo miła i kontaktowa osoba, polecam!

• Poleciłbyś nas? Tak

dobra organizacja i przepływ informacji, kompetencja, sympatyczni, pomocni ludzie

To jest mój pierwszy w życiu wyjazd do pracy za granicą i cieszę się ogromnie, że ten pierwszy raz jest tak przyjemnym doświadczeniem (mimo wielu moich wcześniejszych obaw), że zaczynam żałować, że tak późno się zdecydowałam.

Polecam tę agencję.

Ogólnie rzecz biorąc polecam agencję AB Werkt. Czy to krótszy czy dłuższy pobyt w Holandii to zapewniają pracę za dobrą stawkę godzinową. W razie czego proponują alternatywne opcje zarobku w Holandii dostosowane do kwalifikacji danej osoby, doświadczenia i dyspozycyjnosci.

Jestem zainteresowany pracą w Holandii

Super zorganizowana agencja

Tragedia

Tragedia. Omijać szerokim łukiem. Przed wyjazdem telefonów tysiąc od firmy,jak już jesteś na miejscu mają totalnie wyje**ne na człowieka. Brak opieki koordynatora,nie mówiąc już o jakim kolwiek telefonie z ich strony. Dno i żenada byłem pierwszy i ostatni raz z tej formy gdzie kolwiek.

prace rolno sadownicze

Zbiory owoców

Rewelacja

Pracuje przez AB WERKT pierwszy raz ale bardzo miłe jestem zaskoczony i będe polecał wszystkim znajomym i osobom szukającym rzetelnej i uczciwej agencji pracy właśnie AB WERKT

Bardzo dobra firma

Bardzo dobra agencja ,jestem bardzo zadowolona

negatywne

nie moge podjac pracy, bo poinformowano mnie ze "Niestety nie mamy dla Pana pracy w AB"

Niet van toepassing.

Niet van toepassing.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.