Filters

Pozytywne doświadczenie z agncją, terminowe wypłaty i dobry kontakt

Posiadam ogólnie pozytywne doświadczenia z pracą poprzez agencję AB Werkt. Jednakże moje zatrudnienie przez AB Werkt odbywało się wyłącznie według formuły Pay Roll, a ponadto była to praca o charakterze sezonowym u jednego tylko pracodawcy, w związku z czym nie miałem potrzeby utrzymywania stałego kontaktu z pracownikami biura AB Werkt, ani kierowania próśb o rozwiązywanie problemów formalnych związanych z pracą lub wyjaśniania niejasności związanych z kwestiami płacowymi. Nie składałem również w biurze próśb o znalezienie dla mnie innego stanowiska pracy u innego zleceniodawcy. Kwestie związane z terminowością wypłat oraz jasnością rozliczeń w systemie tygodniowym oceniam jednak zdecydowanie pozytywnie i nie mam w tych sprawach żadnych zastrzeżeń dla pracy biura agencji.

• Poleciłbyś nas? Tak

Jestem bardzo zadowolony z pracy w AB Werkt.

Pracę w AB Werkt poleciłbym każdemu koledze i koleżance oraz swoim znajomym.

Znakomite

Moje doświadczenie z AB Werkt jest jak najbardziej pozytywne. W chwili obecnej jak najbardziej mogę wypowiedzieć się obiektywnie i polecam. Bardzo dobry kontakt z koordynatorami, chętnie udzielona pomoc merytoryczna za każdym razem kiedy była potrzebna, zainteresowanie i chęć pomocy w trakcie choroby i wiele innych superlatyw które mogłabym wymieniać. Chociaż nie jestem już pracownikem AB, ponieważ pracuje obecnie bezpośrednio u pracodawcy to czas jaki pracowałam przez AB Werkt oceniam na 5+.

• Poleciłbyś nas? Tak

A.B. een prima partner in de fruitpluk

A.B. is de enige uitzend organisatie die de fruitpluk helpt organiseren

• Aanbevelen? Ja

Er is veel vraag naar hulp

Heb het afgelopen jaar voldoende afwisseling gehad.

jest ok

Pracuje juz od dluzszego czasu niemam na co narzekac prace mam caly czas kasa sie zgadza a jak jest jakas niejasnosc jest korygowana wiec niema na co narzekac

Pozytywne

Pozytywne

• Poleciłbyś nas? Tak

Zdobyłem duże doświadczenie przez tą firmę

Jesli chodzi o firme AB Werkt nie mam żadnych zastrzeżeń

• Poleciłbyś nas? Tak

Prima werkgever, geen klachten, staan voor je klaar.

Zie boven.

Prima

Ik heb een fijne band met AB. Ik wordt altijd prima geholpen bij alle soorten vragen of gewoon een gesprek. Niets is hun te veel. Heel fijn uitzendbureau.

ogrodnictwo

Z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę. Praca fajna na szklarni, w polu .tygodniowki systematycznie wpływały na konto. Mieszkania ok. Wszystkie sprawy można załatwić bez problemu .Polecam każdemu.

Te vrede

Fijne Gewerkt met gezellig mensen.

• Aanbevelen? Ja

Over het algemeen tevreden over AB

Ik werk al vanaf 2007 voor AB Werkt met veel passie en tevredenheid!

Bardzo miła obsługa klienta

Nie mam żadnych uwag co to tej agencji pracy

Prima uitzendburo

Het is fijn om op deze manier te werken. Bellen of mailen bij vragen en je word geholpen.

Goed samen werking

Ik geen directe opmerkingen

Praca , jestem zadowolony

Obiekcje odnośnie wyplat

• Poleciłbyś nas? Nie

Zie voorgaande vragen.

Contact met AB Werkt is minimaal. Jammer!! Heb je een vraag, krijg je dagen later een antwoord of geen antwoord en moet je er opnieuw achteraan. Het salaris klopt altijd.

Super bedrijf

Ik vind dat bij AB alles perfect geregeld is.

• Aanbevelen? Nee

Mam doświadczenie jako pracownik produkcji

Za krótko pracuje, nie mam opinie.

• Poleciłbyś nas? Tak

Jest bardzo miło i dobrze

Pracuję w firmie AB werkt i wszystko jest tak jak powinno

Dobra współpraca

Mam dobre zdanie o firmie i współpracy

• Poleciłbyś nas? Tak

Moje doświadczenie jest dobre.

Jestem zadowolona z waszej firmy .

• Poleciłbyś nas? Tak

mensen die er voor de werknemers zijn

bij elke vraag of probleem komt een spoedige oplossing

helder duidelijk

soms kan ff duren dat er antwoord komt op n vraag maar dan is duidelijk

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.