Filters

Fijn bedrijf om zaken mee te doen

Fijne communicatie en goed geholpen met een nieuwe uitdaging in Uden.

Reactie van het bedrijf

Fijn dat we je hebben kunnen helpen aan een nieuwe baan, Mark! Veel succes!

asdas

adasda

🙏

Uitstekend geholpen!

Ik heb mijn CV op Indeed gezet en niet veel later bericht gekregen van AB Werkt over een mogelijke (nieuwe) werkgever. Na het eerste gesprek gelijk interesse getoond en nadat ik de werkgever benaderd heb, was de keuze snel gemaakt. De afgelopen twee weken al aan het werk bij deze nieuwe werkgever en ontzettend naar mijn zin, dus AB werkt verdiend alle lof hiervoor! Zonder hun was dit niet mogelijk geweest.

Reactie van het bedrijf

Super om te horen Rick. Daar doen we het voor! Heel veel succes gewenst.

Wielozadaniowy

Staramy się aby wszystkim było dobrze.

Bardzo polecam AB Werkt

Jednym słowem bardzo polecam AB Werkt!

Super

Het eerste uitzendbureau (binnen mijn ervaringen) die het doen zoals het hoort. Super, ga zo door!

Reactie van het bedrijf

Dankjewel Melody, dat vinden we fijn om te lezen!

Nie przypuszczałem,że mogę być miłe zaskoczony

Polecam tą firmę wszystkim,którzy chcą pracować w dobrych warunkach.

• Poleciłbyś nas? Tak

Polecam pracę w tej agencji

Wszystko jest ok

• Poleciłbyś nas? Tak

...::: UWAGA - ZŁODZIEJE :::...

Miałem zostać zakwaterowany w domku o metrażu 112 metrów kwadratowych, z salonem i dostępem do siłowni. Na miejscu okazało się, że domek ma 20 metrów kwadratowych i składa się z czterech sypialni, WC, prysznica, łazienki i holu (2 x 2 metry) gdzie jest elektryczna kuchenka i lodówka. Kuchenka była niesprawna, ogrzewanie w domku nie działało, było słychać wszystko co się dzieje na zewnątrz - ogólnie warunki spartańskie i wbrew otrzymanej ofercie. Zgłosiłem sprawę na help desk ale nie otrzymałem innego zakwaterowania. Praca - miałem pracować jako kierowca w piekarni, przy przyjeździe zmieniono mi stanowisko na produkcję... Oszustwo! Grafik do pracy otrzymywałem codziennie na następny dzień ale po dwóch dniach pracy nie było już miejsca na produkcji. Ab werkt nie zaproponował mi innej pracy, otrzymałem informację abym do końca tygodnia opuścił zakwaterowanie, musiałem tułać się po przytułkach dla bezdomnych bo ab werkt nie wypłacił mi zarobionych pieniędzy. ZŁODZIEJE !!! Więc jeśli nie umiesz liczyć, pisać, myśleć logicznie i jesteś upośledzony mentalnie to jest to agencja dla Ciebie :-) Ja swoich praw będę dochodził na drodze sądowej. ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ !!!

• Poleciłbyś nas? Nie

Oszukali nas, miala być calkiem inna praca niz w rzeczywistosci, kasa na miejscu tez okazala sie mni

Koordynatorzy nie mili, mowili mi ze nie maja dla mnie czasu zeby porozmawiac i powyjasniac sprawy. W dzien przyjazdu przyjal nas jakiś lokaj, ktory zarzadzal tylko domkami i nic nie wiedzial na temat naszej pracy. Zostalismy bez informacji, jedynie z domkiem i z lista zakazow czego nie wolno robic na terenie domkow. Ogolnie powinniscie oddac mi pieniadze za wyprawke i transport do Holandii bo jestem przez takich oszustow 2k w plecy

• Poleciłbyś nas? Nie

Na chwilę obecną jestem zadowolony

Jestem u państwa dopiero drugi tydzień i myślę że jeszcze nie czas na ocenę ale na chwilę obecną jestem zadowolony i mam nadzieję że to nie ulegnie zmianie.....

• Poleciłbyś nas? Tak

Ben heel snel in t bedrijf geholpen door snelle medewerking van ab werkt

Ik ben snel geholpen om zo vlug mogelijk aan de slag te kunnen gaan

Reactie van het bedrijf

Goed om te horen Dennie. Veel succes gewenst!

Zoals het hoort

Supercontact met mensen van AB. Door hen aan een hele leuke baan gekomen en bij vragen word ik goed geholpen. Uren eenvoudig door te geven. Uitbetalingen kloppen en zijn keurig op tijd.

• Aanbevelen? Ja

Ik zal het niemand aanbevelen

Meneer Jasmin is een incompetent persoon. er was niets aan te doen. Toen ik me ziek meldde, bleek dat hij mijn contract niet verlengde. Ik kwam er ook achter dat ik op het einde zonder contract werkte. Ik vraag al een hele tijd om betaling

• Aanbevelen? Ja

wij zoeken wel een ander die beter bij ons past

slecht zijn mijn ervaringen voorheen met mark bus nooit mee gemaakt .

• Aanbevelen? Nee

Normal conditions.

Not so bad, Weekly salary always on time. If u asked something, u will get the answer or help for sure.

• Would you recommend us? Yes

Praca ok, ale trafiłem na nieodpowiedniego koordynatora dzięki któremu już nie pracuję

Wolałem w ważniejszych sprawach kontaktować się z biurem helpdesku aniżeli z koordynatorem.

Przyjazna Firma

Przyjazna dla pracowników szybko realizuje i rozwiązuje problemy pracowników.

• Poleciłbyś nas? Tak

Zadowolony jestem że firma posiada różnorodność ofert pracy.

Jako nowy pracownik tej firmy, czuję się bezpiecznie i stabilnie.

Polecam

Polecam współpracę

Oké

Oké

Ik heb een hele goede ervaring met AB Werkt

2 jaar geleden heb ik best een heftige tijd doorgemaakt en jullie hebben mij daarin heel goed bijgestaan. Nogmaals bedankt! Helaas is het bedrijf waar ik werkte gestopt wat ik heel jammer vind maar hun redenen waarom ook zeer zeker begrijp.

• Aanbevelen? Ja

Tragedia i brak profesjonalizmu oraz poszanowania pracownika

Do pracy mam 12 km i jestem pracownikiem od prawie pół roku. Jestem pracownikiem chcianym i docenionym przez pracodawcę lecz nie AB werkt. 12 km muszę dojeżdżać do pracy rowerem agencyjnym który nie jest nawet elektryczny. Jest to wbrew prawu istniejącemu w Holandii gdzie pracownik może dojeżdżać do pracy rowerem tylko do 10 km . Powyżej 10 km agencja lub pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi inny rodzaj transportu. Żadnej pomocy ani starań ze strony AB werkt. Dla mnie tragedia tym bardziej że nadchodzi zima

• Poleciłbyś nas? Nie

Pozytywne doświadczenie z agncją, terminowe wypłaty i dobry kontakt

Posiadam ogólnie pozytywne doświadczenia z pracą poprzez agencję AB Werkt. Jednakże moje zatrudnienie przez AB Werkt odbywało się wyłącznie według formuły Pay Roll, a ponadto była to praca o charakterze sezonowym u jednego tylko pracodawcy, w związku z czym nie miałem potrzeby utrzymywania stałego kontaktu z pracownikami biura AB Werkt, ani kierowania próśb o rozwiązywanie problemów formalnych związanych z pracą lub wyjaśniania niejasności związanych z kwestiami płacowymi. Nie składałem również w biurze próśb o znalezienie dla mnie innego stanowiska pracy u innego zleceniodawcy. Kwestie związane z terminowością wypłat oraz jasnością rozliczeń w systemie tygodniowym oceniam jednak zdecydowanie pozytywnie i nie mam w tych sprawach żadnych zastrzeżeń dla pracy biura agencji.

• Poleciłbyś nas? Tak

Jestem bardzo zadowolony z pracy w AB Werkt.

Pracę w AB Werkt poleciłbym każdemu koledze i koleżance oraz swoim znajomym.

Klantenvertellen Reviews

• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier.