Very positive experience, passed my practical exam first time! Seid was very professional instructor; highly recommend.
Een rijschool die weet wat ze doet, die niet veel lessen hoeft te geven om geld te verdienen, zoals andere rijscholen (voc)Helmond doen.
I had a really nice experience with Mohammed during the driving courses. He is patient and always encouraging the students. The explanation is also clear and to the point. I passed the exam during the first trial. So I highly recommend Dekker and Mohammed to those who want to take driving lessons.
Fijne instructeur, duidelijke lessen.
Since the first day, Dekker has provided me very good service. I was able to join immediately after registration, the instructor has reviewed my performance after every lesson and had it written, so that we can practice the next time. Booking and cancellation lesson was easy and there is always someone to pick up the phone whenever I had questions. I'd strongly recommend Dekker
Ik heb fijne rijlessen gehad met een geduldige en rustige instructeur (Sander). De lessen waren serieus, maar ruimte om te kletsen was er ook zeker! Als je spanning ervaart tijdens het rijden weten ze hier ook mee om te gaan.
Fijne instructeur die zegt waar het op staat. Blokken van 2,5 uur zijn fijn aangezien je dan ook echt het gevoel hebt dat je iets gedaan krijgt binnen je les.
Niets dan lof. Hele fijne rijinstructeur en personeel dat met je meedenkt.
Ik had fijne les 6 uur en mijn aanhanger rijbewijs in de pocket beter ken tocht niet bedankt rijschool dekker
Goede rijschool met professionele instructeurs Heb naast uiteraard goed leren rijden, ook veel gelachen met Albert. Alleen kwam de tigste keer de Kruisstraat wel een keer mn strot uit.
Communicatie met Dekker was altijd vlot. De rijlessen zelf waren ook prettig. Instructeur Albert wist altijd wanneer hij streng moest zijn en wanneer er ruimte was voor een geintje. Top rijschool in mijn ervaring! Het is door corona nog niet gelukt de slipcursus te plannen, maar ook na mijn slagen zou dat geen probleem moeten zijn.
Ik heb echt een erg goede ervaring met rijschool dekker, mijn rijlessen waren altijd erg gezellig, maar ook heel erg leerzaam. Ik heb super snel mijn rijbewijs gehaald en heb me altijd fijn en veilig gevoeld tijdens het lessen!
Goede communicatie en fijne mensen. Over het algemeen een goede ervaring. Je gaat pas op examen wanneer jij en je instructeur voor zover dat kan zeker van je zaak bent dat je ook echt slaagt. Dat vond ik persoonlijk erg prettig.
Met alles in 1 keer geslaagd voor mijn motor rijbewijs bij Dekker. Ronald mijn rij instructeur heeft het top gedaan . Duidelijke uitleg professioneel en op zun tijd een grapje.
Professionele instructeuren, mooie en moderne auto, ik heb veel geleerd en meer zelfverzekerd werd
Meteen een goed gevoel voor de auto gekregen door de eerste les van een aantal uur. Hiedoor niet meer hoeven te letten op je eigen auto, maar op het verkeer om je heen.
De lessen heb ik super ervaren. Ronald is een top rij instructeur
Fijne instructeur (albert) met veel ervaring!
Veel geleerd op een zeer leuke en ontspannen manier
Ik heb BE-rijlessen gevolgd als beginner. Dat bleek best een uitdaging. Door de goede adviezen, het geduld en de duidelijke communicatie van de rijleraar heb ik het BE-rijexamen binnen een schappelijke termijn behaald. Bedankt!
Ronald is een top leraar voor de motor! Hij heeft passie voor het motor rijden en weet zijn adviezen, tips en tricks goed te verwoorden in zijn begeleiding! Ik heb alles in 1x gehaald en dat is zeker dankzij hem!
Ik heb meerdere instructeurs gehad zowel vrouwelijk en mannelijk doordat ik lang bezig ben geweest met mijn rijbewijs. Er werd altijd aan mij gevraagd wat ik wilde en als ik het er niet mee eens was kon ik dit aangeven. Heel fijne ervaring!
Ik heb mijn traject bij Dekker super goed ervaren. Communicatie was altijd goed en ben goed opgeleid door mijn instructeur.
Prettige rijlessen. Erg duidelijk en begripvol. Alles in één keer gehaald dankzij de aanwijzingen en feedback van mijn instructeur. Zeker een aanrader.
Zie titel, Ronald was mijn instructeur