Tot nu toe alles zeer vriendelijk en betrouwbaar, hoop dat het komende week met de aflevering van de auto ook zo goed geregeld gaat.
Mijn ervaring met medewerkers is prima. Snelle oplossing van kleine problemen aan auto. Meedenkend wat betreft auto onderhoudsplan. Deze dus verlengt met zes maanden. Met groet Nilaya Verwater Sellingen
Sinds mijn onderhoudsplan contract bij Auto Potgieter heb ik nog geen problemen met de auto gehad. Voor de onderhoudsbeurten en de APK als de auto eraan toe is, krijg je een email voor een afspraak. Je kunt er zelf naar toe met de auto, maar je kunt ook de auto laten ophalen en terugbrengen. Ik ben hier zeer tevreden over.
Makkelijk een afspraak maken online. Heel attent gebeld dat het tijd was voor APK. Netjes ingelicht over de kosten.
Tja ook corona sloeg toe bij Potgieter daarom afspraak een week verschoven. Geen probleem, begrijpelijk. Vriendelijk personeel en mijn auto was snel weer helemaal up te date. Bedankt groetjes Alfred en Riekie Oldenburger
De spiegel was stuk. Na een kort telefoongesprek kon ik gelijk geholpen worden.
Goed overleg wat noodzakelijk is en wat advies is
Ik kom al een poos bij deze garage tot volle tevredenheid. Erg vriendelijke mensen.
Altijd goede service en prima overleg
Prettig geholpen door naar mijn inzicht kundige vakmensen
Vakkundige garage en prettige bediening
Top service
Hele fijne garage die net even dat beetje extra gaan voor de klant.
Tijdens een kop thee wordt mijn auto weer helemaal gemaakt zoals het hoort, erg fijn!!
Prima gedaan
Zijn ontzettend goed geholpen met de problemen met onze nieuwe auto.
auto stuk snel gerepareerd tegen goede prijs
Kon op korte termijn onderhoud inplannen. Voor reparatie wordt duidelijk aangegeven wat geadviseerd wordt om te doen. Na goedkeur wordt de auto klaar gemaakt. Keurig!
Snelle reactie en afhandeling
Tot dusver qua omgangsvorm positieve ervaring, ben wel benieuwd naar de aflevering van de aangekochte auto. We hebben goede ervaring bij aankoop en afhandeling tevens garantie bij vorige aankoop auto en garage. Ik ben nog afwachtend hoe de VW Tiguan wordt afgeleverd, houden jullie je aan de afspraken dit is nog te vroeg om hier al iets van te vinden.
maar, ik heb mijn Renault Megane stationwagen nog maar 1 maand in gebruik, heb er net 1000 km mee gereden, en er is door jullie monteur al 2 liter olie bijgevuld. Hier ben ik héél erg van geschrokken, het zal toch géén miskoop zijn? Straks toch geen kosten die niet vergoed worden in de garantie van een half jaar, of door het onderhoudsplan. Ik heb dit in ieder geval al laten weten door dit schrijven
Goede service en prijs/kwaliteit verhouding.
Goed geholpen, vriendelijk personeel!
Andere auto gekocht…… die voldoet aan onze wensen…… een aanrader potgieter…..
Gewoon altijd goed en op n prettige manier