Plezierig contact en nette snelle service.
je komt bij de balie , word vriendelijk begroet , er word overlegt wat er moet gebeuren , opdracht wordt uitgevoerd , je betaald en word bedankt voor de klandizie en dat is het ,tot volgend jaar.
Vakkundig personeel, accuraat geholpen met kennis van zaken. Zo zou ik Potgieter omschrijven. Vaak zaken gedaan met andere garages en vaak is het improvisatie gehalte daar hoog. Hier lijkt men alles zeer zorgvuldig uit te voeren en voor mij als klant is dat uitermate prettig.
Goeie service en advies.
Apk snel en goed gedaan
Was bij garage Misker Stadskanaal/Emmen wel anders
Echt super snell vriendelijke medewerker een alltijd alles prima groet Silvia Prangasevic
vriendelijk personeel sinds 2 jaar klant altijd naar tevredenheid geholpen
Vriendelijk, goede communicatie en snelle service.
Goede overleg met kontakt personen van het bedrijf.
Zie boven
Om tien uur 's ochtends de auto gebracht, leenfiets meegekregen en om half twaalf bericht dat alles klaar was. Helemaal top!
Het is een aangename ervaring te ervaren dat een garage zo klant en service gericht is zonder franje. Ook de uitleg over een situatie is helder ,duidelijk en op de realiteit gericht.
.
Het maakt niet uit wat er aan de hand is. Of je nu belt voor een beurt/apk of je hebt een storing. Je wordt altijd snel geholpen en ze denken met je mee.
Vriendelijke geholpen, goede informatie en uitstekende service.
supper goed bedrijft met duidelijke service goed onderhoudsplan klant vriendelijk en alle geduld voor je als klant
Okay
Vriendelijk sevice. Gebeld van tevoren voor vervanging ruitenwissers. Geen enkele problemen. Bedankt
Goede communicatie, ook wanneer het niet volgens plan verloopt. Alleen teller niet gereset, na vervangen van de Olie, Maar daar is mee te leven :) Graag mijn e-mail wijzigen naar privé
Apk en Nieuwe banden omgezet volgens afspraak
Maar een kort bezoek gebracht aan dit bedrijf maar de dienstverlening en de vriendelijkheid van het personeel was prima
Prima service altijd meedenken fijne garage en medewerkers
Aankoop laatste auto is perfect verlopen.
Goede afhandeling reparatie en duidelijke uitleg kosten.