10

Vriendelijk en kundig bedrijf!

Spoedreparatie dag voor vertrek met vakantie, geweldig geholpen. Ik ga al jaren naar hen, zeer tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service, betrouwbaar en vakkundig

Ik kom hier al jaren en ben zeer tevreden over dit bedrijf, met persoonlijke aandacht, goede en snelle service en vakbekwaamheid.

  • Aanbevelen? Ja
9

Prettig en deskundig

Mijn ervaring is positief omdat ik de indruk heb dat hier nog echte monteurs werken met gevoel en verstand van zaken

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service en betrouwbaar.

Voor de vakantietijd hebben ze het heel druk. Hebben mij toch geholpen om een grote operatie erbij te doen. Chapeau.

  • Aanbevelen? Ja
10

APK goed, grote beurt ook

We zijn hier al jaren klant, prima auto´s en prima service en onderhoud

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer vriendelijk, betrouwbaar en 'echte' prijs-kwaliteit verhouding.

Kom er al jaren, met verschillende merken. Zeer vriendelijk, professioneel en wat ook belangrijk is, ik heb nooit een cent teveel betaald.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer attent en altijd paraat!

Ik ben al jaren trouwe klant en heb altijd prima ervaringen met de zeer deskundige medewerkers Zowel bij onderhoud als aanschaf van een nieuwe auto

  • Aanbevelen? Ja
10

Mijn C3 had een probleem met het remsysteem.

Het probleem is niet te herleiden bij het uitlezen via diagnose computer. Dus een afspraak voor dieper onderzoek en zolang een leenauto in gebruik. Na een mogelijke oorzaak te hebben uitgesloten bleek toch nog verder gezocht te moeten worden. Ook de tweede mogelijke oorzaak bleek niet de oplossing te zijn. Ik was er toen zelf niet bij aanwezig maar waarschijnlijk is er toen plenair overlegd... er was toch nog één mogelijke oorzaak... De uiteindelijke rekening is aangepast en het resultaat is een veilige auto die nog jaren in onderhoud blijft bij autobedrijf Ceulen & Ko*

  • Aanbevelen? Ja
8

Erg aardig, leuk en vriendelijke

Ze doen hun werkt goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima service

Hele goede service.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle efficiënte service

Snelle service

  • Aanbevelen? Ja
10

Er wordt altijd gekeken naar de mogelijkheden ondanks vol agenda mbt de voor de deur staande vakanti

Kundige monteurs! Meedenkend! Haal en breng service! Service aan huis!

  • Aanbevelen? Ja
10

Ze zeggen wat ze doen en doen wat ze zeggen.

Deskundig, ervaren en vriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Kwaliteitswerk en plezierige manier van denken

Denkt met je mee en service gericht kom er graag (liefst niet te vaak;))

  • Aanbevelen? Ja
10

Altijd goed geholpen

Ik heb goede ervaringen met Ceulen en Ko, eerst namens een bedrijf en kom er nu ook met onze eigen auto. Altijd goed geholpen!

  • Aanbevelen? Ja
10

Altijd vriendelijk en goeie kwaliteit!

Altijd vriendelijk en goeie kwaliteit!

  • Aanbevelen? Nee
10

Alles volgens afspraakbgetegrld

Prettig

  • Aanbevelen? Ja
10

Klantvriendelijk in goed overleg.

Gemoedelijk en persoonlijk. Overleg is mogelijk en duidelijke uitleg.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed

Uitstekend

  • Aanbevelen? Ja
10

Zéér tevreden

Wij komen al jarenlang bij Autobedrijf Ceulen en Ko. Zowel over de communicatie, maar ook over de uitgevoerde werkzaamheden zijn we zéér tevreden!

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima

De auto had noodzakelijke reparaties nodig en dat is ivm kosten keurig overlegd. Het duurde een paar dagen dat nieuwe onderdelen geleverd werden, maar gelukkig had ik een leenauto mee. Toen het eenmaal klaar was kon ik door drukte op mijn werk de leenauto een dag later terugbrengen. Het was fijn dat de auto gekeurd , gerepareerd en wel rijklaar stond.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zoals altijd!

Al zolang ik een auto heb (bijna30 jaar) kom ik bij deze garage. Zegt genoeg lijkt me.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekende zorg voor mijn auto voor een uitstekende prijs.

Altijd vriendelijk personeel!

  • Aanbevelen? Ja
8

prima service

Ze denken goed mee en geven reële adviezen

  • Aanbevelen? Ja
10

Professionele, duidelijke klantservice

Konden bij hulpvraag snel terecht. Direct geholpen en werd duidelijk wat er aan de hand was en wat moest gebeuren.

  • Aanbevelen? Ja