Vriendelijk, betrouwbaar
Super!! Zonder afspraak langs gereden voor een bandenwissel (winter/zomer)en ik werd gelijk geholpen! Dat is service met een grote S!!
Prima service en altijd vriendelijk!
1e ervaring. Heel plezierig. Vriendelijk, vertrouwd en deskundig.
Ordelijke en schone bedrijfsruimte, professionele uitstraling, vriendelijke medewerkers, uitnodigende sfeer, medewerkers zijn geduldig en bereid tot het beantwoorden van vragen, bekijken/aanschaffen/afhandelingen van nieuwe auto en inruilen van oude auto verliep zonder moeilijkheden.
Een hardwerkend klein bedrijf waar je goed wordt opgevangen en geholpen, service & uitleg is goed. Vriendelijk personeel.... ben wederom zeer tevreden
Al jaren kom ik bij Frans, en zijn medewerkers. Ik heb er diverse auto\'s gekocht en ook weer ingeruild. Ik ben steeds goed geholpen en bij problemen met een auto werd er altijd naar een oplossing gezocht.
Goede ervaring, Auto deed niets meer, auto werd binnen no-time opgehaald en verder reizen met een leen-huurauto, Echt fijn, dit gebeurt ook altijd in een weekend en dan sta je, top!
Super meedenkend en inzet van het bedrijf. Zeer tevreden over de wijze van werken.
Uitstekend, zoals inmiddels verwacht. Perfect, maar ik geef nooit tienen... Over voorraad en showroom heb ik geen oordeel.
Net ontvangst, vriendelijk personeel, wat net dat beetje extra doet voor de klant
Wj zochten een oudere volvo stationcar om er bij te hebben voor werk en gezin en vonden die bij Frans v.d.Zande. Allereerst een zeer postitieve kennismaking met de hartelijke brabandse manier van werken ,alles gaat er relaxed aan toe. Frans en zijn medewerkers zijn geworteld in hun mooie dorp,en stralen kennis en vertrouwen uit. Zo ook de volvo, en dat niet alleen na onze inspectie maar ook omdat de auto bij Frans in onderhoud is geweest en de historie zo uitgeprint kon worden. Dat Frans hem onder eigen naam verkocht gaf de doorslag. De auto heeft inmiddels in 3,5 maanden 4 duizend probleemloze kilometers gereden zonder haperen en onder miniem olieverbruik. Kleine minpuntjes : 2 plekjes roest niet bijgewerkt, dus even zelf in de menie gezet voor de winter,en kapotte riemsluiting niet vervangen bij aflevering.. Had dit ook even zelf bij aflevering moeten nalopen dus til er niet te zwaar aan. Als er weer iemand een auto nodig heeft zal ik zeker even bij Frans laten kijken. Succes mensen!