Ik ben erg blij geweest met de deskundigheid en klantvriendelijkheid van jullie bedrijf. Alleen moet ik daarbij wel eerlijk aangeven dat ik een hele stroeve relatie heb gehad met de instructeur. Ik kon heel moeilijk met hem communiceren, omdat hij tegen mij heel pedant en betweterig deed. Zijn deskundigheid trek ik geenszins in twijfel, maar zijn communicatievaardigheden zijn wat mij betreft zwaar ondermaats. Dit heb ik meermaals aangegeven, maar zijn vermogen tot zelfreflectie is uiterst minimaal. Het bedrijf zou ik aanbevelen, de instructeur niet.
Beste Boy, Dank je wel voor je berichtje. Ten eerste van harte gefeliciteerd met het behalen van je rijbewijs. Uiteraard betreuren wij het dat je ervaring met de instructeur niet zo positief is. Wij weten hoe hij is, hij heeft 1 doel, de klant laten slagen. Gelukkig is dat hem gelukt alleen heb jij de manier waarop niet als helemaal positief ervaren. Uiteraard zullen wij de instructeur er op aanspreken dat het ook wat rustiger aan kan. Wij wensen je heel veel plezier met je rijbewijs. Groet, HET BLADTEAM
Alles is goed en strak geregeld.
Goede instructeurs, komen optijd en anders laten ze het optijd weten.
Heel goede ervaring,fijne instructeur,rob.Met mijn 52 jaar dacht ik dat ik het nooit zou halen,maar met de juiste lessen bij blad,kreeg ik het eindelijk voor elkaar in relatief korte tijd.Fantastisch,kan iedereen blad aanbevelen.
Hele goede rijschool, zeker aan te bevelen.
Zeer goede rijinstructeur gehad met hele goede begeleiding
Rob heeft me prima voorbereid op m\'n examen. Fijne vent!
Prima rijschool! Aardige en professionele mensen!
Grootrijbewijs gehaald. Ontvangst door de dames van de receptie was uitstekend met uitleg over de boeken en examens. 1 theorieles gehad werd duidelijk en met veel uitleg gegeven. De rijlessen zelf werden met veel deskundigheid gegeven. Chapeau voor alle medewerkers. Heb mn theorie en praktijk in 1 keer gehaald.
Theorie via e-learning gedaan, was prettig. Bij vragen kreeg ik vlot reacties terug. Rijlessen vaak samen met een collega gedaan, waren lange dagen (2 blokken a 3 uur). Was onze eigen verzoek, door mee te rijden ook veel geleerd. Erg prettige rijschool met deskundige instructeurs. Net als mijn collega voor alle onderdelen in 1 keer geslaagd, mijn dank dat ik hier mijn lessen heb mogen volgen.
Uitstekende rijschool. Ontspannen/gezellige sfeer, maar ook duidelijk als het om het rijden zelf gaat. Geven goed duidelijk en duidelijk advies op de punten waar je nog verder aan kan werken. Zelf ben ik bij 2de poging tot afrijden geslaagd.
Top en gezellig
Erg vriendelijk en gastvrij.
In 1 woord ; Top
Prima rijschool, met de theorie goed geholpen en de rijinstructeur Anja was top!
Hele fijne mensen, zowel op het kantoor als in de praktijk. De instructeur was zeer deskundig en paste zijn kennis toe op mijn niveau. Een hele grote aanrader!!!!!!!!!!!
Hele fijne ervaring! Er werd goed de tijd genomen om dingen uit te leggen. Ik heb gelest bij Rob een hele leuke instructeur met veel humor.
nog maar net begonnen met motorrijles. Motivatie om bij Blad te gaan: ik wil het GOED leren. Blad is niet de goedkoopste. Er wordt de leerling wel op een professionele manier geleerd om te rijden, en dit is voor mij het belangrijkste. Vraag het na 2 maanden nog maar een keertje :-).
Ik en mijn broer zijn onlangs geslaagd voor ons motorrijbewijs A. Rijschool Blad is een bedrijf waar je naar binnen stapt en je je gelijk thuis voelt! Mijn instructeur Helmar is een ervaren man met passie voor zijn vak. De begeleiding is uitstekend! Bedankt Helmar! Met andere woorden...een aanrader voor iedereen die zijn rijbewijs wil halen.