Goed advies , eerlijke prijzen en goede service. .
Vertrouwd en goed als vanouds!
Mijn ervaring is gewoon zeergoed
Wij komen hier al heel lang.. Vriendelijke mensen, goeie service, veel vertrouwen in..
Wij hebben zeer veel plezier van de Abarth die wij hebben aangeschaft bij Zeeuw. De auto wordt veel gebruikt en rijdt fantastisch. Het aankoopproces verliep zeer vlot en ontspannen. Een aanrader!
Zeer bekwaam, vriendelijke verkoper. Alles tot in de puntjes uitgelegd en auto uitgezocht. Aflevering was een feestje; met dank aan Corné Penning. Voor ons nu al de verkoper van het jaar!
Super goed geholpen en een fantastische auto gekocht. Tot nu toe geen klachten, de auto rijdt heerlijk, en de service is top. Van de afspraak tot de aflevering het was een hele korte maar prettige ervaring! Contact liep soepel en de auto trekt veel bekijks.
Prettig, vooruitstrevend, meedenkend!
Zeer attente verkoop adviseur (Peter) die absoluut zeer persoonlijk en attent is ! Leuk bedrijf, goede sfeer, net onze eerste auto bij hen gekocht ( denk niet de laatste !)
Bij de aanschaf van een nieuwe Fiat 500 door uw verkoper Corne Penning heel goed geadviseerd. Een sympatieke, rustige verkoper, die goed aanvoelt wat de wensen zijn, waardoor de keuze is gevallen op een Fiat 500 Sport. Er was geen onderhandelingsmarge in de prijs ( auto stond l week op kenteken) waardoor mijn zoon en ik het gesprek hebben beeindigd met de opmerking er nog even over te willen nadenken/ c.q. te willen orienteren. Het is de gunfactor geweest die ons deed besluiten na een kwartier terug te gaan en de deal te sluiten. De aflevering van de auto was ook feestelijk, met de italiaanse vlag en een goede!!!! fles wijn.
Nieuwe fiat 500 gekocht en super behandeld en ook nog terug gebeld later hoe het ging met de auto.
Onlangs een prachtige alfa Romeo Giulia gekocht. Speciaal van uit Groningen naar Zwijndrecht voor gereden. Hebben een super goede service gekregen. Nogmaals Corne heel erg bedankt. De auto rijd super. Fam, van Sluis uit Groningen.
Wordt er vriendelijk geholpen krijg zonder problemen nieuwe auto mee en ze bellen wat de kosten zijn
Prettig en goed
Ondanks vriendelijk en behulpzaam geholpen, schrok ik toch van t factuurbedrag dat mij op voorhand niet verteld is. Uit de factuur kan ik ook niet opmaken wat er onder de grote onderhoudsbeurt allemaal valt. Bij navraag aan de balie kon men mij niet helpen. Ik moest de volgende dag bellen. Maar lang gewacht en uiteindelijk ben ik teruggebeld. Ik miste t belletje, belde zelf night voor 16.00u,maar weer geen gehoor. Toch slordig wel.
Snelle en goede afhandeling.
Door Thomas geholpen, geduldig en heeft zich aan de afspraken gehouden. Netjes gemaild en nog vloermatten voor achter geregeld.
Prima
Vriendelijke ontvangst door medewerker receptie, dat kan ook niet anders je komt hier al jaren over de vloer.
Wacht al heel lang op een upgrade. 7-6-2021 weer gebeld word opgenomen met een ogenblik na 15 minuten heb ik opgehangen.
kan niet beter
top bedrijf
Weer een geweldige auto gekocht bij Pieter zeeuw .super service .
Auto weggebracht voor een grote beurt, fiets stond klaar om te gebruiken voor die dag. Tussendoor ben ik gebeld over de stand van zaken en laat in de middag de fiets weer ingeruild voor de auto. Prima geregeld. Het zou 5 sterren zijn geworden als de auto gepoetst afgeleverd zou zijn. Smiley! (Emoticon mag niet) Goed is goed! Ben tevreden en ga weer terug wanneer nodig.
Ik ben erg vriendelijk geholpen ook nadat ik de auto had opgehaald en bleek dat de bekleding gescheurd was. Is meteen goed opgepakt en het wordt volgende week gemaakt.