Bij Auto Biermans worden wij altijd goed en vriendelijk geholpen. Werkzaamheden worden vooraf doorgesproken, en achteraf a.d.h.v. de factuur nogmaals uitgelegd. Nooit onaangename verrassingen ervaren.
Positief
prima zoals gewoonlijk prima service!
uitstekend
prima
Die zijn prima. Vooraf wordt gevraagd wat de wensen zijn en daar wordt op gelet.
Aflevering met vervuilde deurmat en allerlei papier en folie op berijdersstoel.
Alles snel en correct uitgevoerd.
gaat
vriendelijke bediening lang moeten wachten voordat onderdeel was vervangen update navigatie nog steeds niet terwijl fiat aangeeft er is een update ga naar de dealer
Altijd voorkomend en goed!
Ik vond het ten eerste al een fijn gevoel hebben toen ik hier voor het eerst binnen kwam! Je word erg vriendelijk ontvangen en niemand is opdringerig. Ook wat meer terug gekregen voor mijn inruilauto wat ik erg fijn vond. We werden goed en duidelijk geinformeerd. Bij aflevering van de auto stond hij in de showroom klaar met een mooi doek erover (net een cadeautje voor uit te pakken). En kregen we prachtige bloemen. Al met al een hele fijne ervaring met Auto Biermans Berg en Terblijt.