
We zijn sinds 1997 klant bij Auto Aaltink.Betrouwbaar familie bedrijf waar service en kwaliteit hoog in het vaandel staat.
Prettig, ongedwongen, vriendelijk, behulpzaam
We komen al meer dan 25 jaar bij dit bedrijf. Dus we zijn op enkele kleinigheden na zeer tevreden
Je word netjes en eerlijk geholpen,en voorkomend en behulpzaam En als er iets is wordt het uitgelegd en verholpen.
We werden heel goed geholpen met de aanschaf van een nieuwe auto. we zaten te kijken naar een bepalde kleur,en die was niet meer leverbaar in dat type auto...jammer dan,volgende dag werden we gebeld,dat hij mischien een interesante aanbieding had,hij had rondgebeld naar de importeur die had nog wel een duurder type in die kleur die wij zochten,voor een gering meer bedrag is de koop toen doorgeaan, wij blij. prima gedaan ewald bedankt
Goed meedenken en alert reagerend op de mogelijkheid de selectie van de auto te vergemakkelijken. Maakt betrouwbare indruk.
Nu voor de 4e keer een auto gekocht bij Auto Aaltink. Schoonmoeder en de beide buren zijn hier klant geworden. Wat kan ik verder nog zeggen?
Mijn vorige auto heb ik ook bij Aaltink gekocht. De service is goed bevallen. ook goed geholpen met aanschaf nw auto.
Vriendelijk personeel en uitstekende service.
Vriendelijke en correcte ontvangst. Plezierige afhandeling van formaliteiten.
goede uitleg .vriendelijke mensen .goed luisterend oor .Marchel een man die weet waar over hij praat veel kennis over zijn producht.onze 2de auto van aaltink .100% tevreden
Heel keurig ontvangen en uitleg over de auto.Zijn erg tevreden en we hebben het er voor over om 1 1/2 uur hier voor te moeten rijden. Zeker aan te bevelen!
heb er net een auto gekocht, goede deal, nette aflevering. Had een fout gemaakt met betalen, werd netjes opgevangen!