Het kan niet beter
Altijd goed geholpen
vriendelijk, geduldig , vakbekwaam, betrouwbaar, en zeer klantvriendelijk
wel jammer dat het zo duur was, ja alles is duur en de btw is ook van het zotte, maarja, moest gemaakt worden,is een rib uit mijn lijf
Vriendelijk, persoonlijk, efficiënt en alle andere loftuitingen.
Goede communicatie en vakkundig geholpen
ik ben deskundig, vriendelijk en goed geholpen.
Prima ontvangst en ook prima afhandelingen een 10
Goed geholpen, de auto is nog even door de wasstraat gehaald dus weer schoon terug ook van binnen.
Auto o.a. voor keuring. Afspraak gemaakt, leenauto mee ivm afstand. Tussentijds werd ik gebeld over de kosten, helaas valt dit altijd tegen. Op afgesproken tijd weer opgehaald, keurig geregeld.
Super service
Vlotte contacten en zeer goeie service.
De laatste keer voelden wij ons niet welkom Heb de fiat rz174t verkocht
Kostenloos vervangend vervoer aangeboden. Snelle melding na gereedkomen werkzaamheden. uitleg over de verrichte werkzaamheden. Vriendelijke medewerkers.
Goed overleg, storingen verholpen
Fijn geholpen en mijn autootje rijdt weer geweldig!
Direct geholpen geen wachttijd gehad. Alles prima geregeld.
Prima service en uitleg over de reparatie
Goed geholpen werkzaamheden zijn vakkundig uitgevoerd er was goed overleg
Duidelijk, vriendelijk en meedenkend.
Uw garage is een groter en strakker geheel dan de kleine garages waar ik altijd even met de monteur ging babbelen. Heel begrijpelijk om nu de sleutels af te geven bij de receptie, en daarna een tijd wachten bij een (voortreffelijk) bakkie koffie ! Dat is even wennen, maar verder prima.
Mooie auto gekocht. Prima geholpen bij de verkoop. Contact verliep uitstekend. Toen bleek dat er een probleempje was bij de aflevering is er gezocht naar een oplossing, die er ook snel is gekomen. Prima opgelost door Talsma! Ik ben een meer dan tevreden klant.
Vriendelijk geholpen door de verkoper en reparatie balie Altijd een vriendelijk woord
Zie bovenstaand geen toevoeging meer.
veel te dure garage .. te hoge rekening ,, belachelijk ,,,